Regulamin – Aktywny Tata

Witaj, Cieszę się, że dotarłeś aż tu. To oznacza, że jesteś mocno zainteresowany zajęciami i być może niebawem będziemy mogli poznać się osobiście. Zapoznaj się, proszę z kilkoma istotnymi rzeczami.

Organizacja zajęć i zapisy

1. Potraktuj te zajęcia jako spotkanie ze znajomymi na placu zabaw i ciesz się wspólnymi chwilami 😉 Jak widzisz, zwracam się do Ciebie "na Ty", taki też klimat będzie na zajęciach.

2. Będę proponował kolejno zestawy ćwiczeń i zabaw dla Ciebie i dziecka, ale sam decydujesz na ile jesteś w stanie się zaangażować - bez napinki.

3. Zapisów dokonujesz przez formularz zgłoszeniowy umieszczony w zakładce "Harmonogram i zapisy"

4. W przypadku gdy pojawi się czerwony napis "Brak miejsc na zajęcia dd.mm" obok formularza, oznacza, że już jest nas sporo. Zapraszam w innym terminie.

Odpowiedzialność i ubezpieczenie.

1. Odpowiedzialność za siebie i dziecko ponosisz Ty. To trochę tak, jakbyś wyszedł z dzieckiem na spacer do lasu.

2. Ty decydujesz, które ćwiczenia są dla Ciebie i dziecka bezpieczne. Może być tak, że nie będziesz czuł się pewnie w którymś ćwiczeniu i będziesz martwił się o bezpieczeństwo swoje i młodziaka.

3. Dbamy o siebie na wzajem, dlatego jak będziesz widział coś niepokojącego reaguj lub informuj.

4. Ubezpieczenie NNW wykupujesz w swoim zakresie, jeśli czujesz taką potrzebę. Patrz punkt 1.

Zgody.

1. Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych dotyczących wydarzeń organizowanych wyłącznie przeze mnie. Twoje dane nie będą nigdzie udostępniane i odsprzedawane. Służą wyłącznie do kontaktowania się między nami. Nie tworzę żadnych list i baz danych. Twoje dane zostaną wyłącznie na skrzynce mailowej (gmail) zaraz po Twoim zapisaniu się na zajęcia przez formularz.

2. Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na udostępnienie swojego wizerunku oraz wizerunku dziecka w celach promocyjnych i marketingowych tylko i wyłącznie związanych z wydarzeniami organizowanymi przeze mnie. Może się zdarzyć, że będą robione fotki lub filmy z zajęć w celu publikacji na portalach społecznościowych i kanałach filmowych. Nie będę w materiałach posługiwał się imionami i nazwiskami.

Płatności.

1.PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS. Przyjdź z dzieckiem i sprawdź czy taki rodzaj aktywności Wam odpowiada. Jeśli postanowisz przychodzić częściej masz dwie opcje do wyboru, które opisuję poniżej.

2. Płatności dokonujesz przelewem na wskazane w zakładce "Kontakt"  dane.

3. Pojedyncze zajęcia kosztują 20zł. Jest opcja wykupienia pakietu 4 zajęć za cenę 60zł. Co w sytuacji, gdy chcesz wykupić pakiet 4 zajęć w już trwającym miesiącu? W formularzu zgłoszeniowym jest możliwość wyboru daty pierwszych zajęć, na których się pojawicie. Co więcej, możesz wybrać, które 4 wtorki opłacasz. Wystarczy w treści formularza napisać, że będziesz dd.mm, dd.mm, dd.mm +  te pierwsze zaznaczone.

4. Po otrzymaniu płatności dostaniesz potwierdzenie mailem lub telefonicznie, że zostałeś zapisany.

5. Preferuję formę przelewów z prostego powodu, wiem ile osób faktycznie się zapisało. Jeśli z jakiegoś powodu ważne będzie dla Ciebie opłacenie zajęć gotówką - napisz lub zadzwoń. Dogadamy się.

6. W razie gdybym JA odwołał zajęcia, zwracam Ci kasę.

7. Jeśli TY nie pojawisz się na zajęciach, nie zwracam Ci kasy.

8. Nie zwracam kasy jeśli Tobie albo dziecku zajęcia nie przypadną do gustu.

9.  Co mieści się w Twojej opłacie: wynajęcie sali, materiały do zajęć i koszty organizacyjne.

Przejdź do:
| Strona główna | Harmonogram i zapisy | Kontakt |