Przygoda pod żaglami – oferta

Przygoda pod żaglami

To niepowtarzalna okazja, aby w bezpiecznych warunkach zapoznać dziecko z jedną z piękniejszych aktywności na świeżym powietrzu jakim jest żeglarstwo. Pięć dni pływania, połączonych z teorią w super przystępnej formie - zabawy. Dodatkowo, każdy z uczestników otrzyma przygotowane przeze mnie materiały edukacyjne.

Spotykamy się wcześnie rano,  ruszamy nad Zalew Zegrzyński. Nasz jacht czeka na nas w dużym ośrodku połączonym z portem, które są świetnie wyposażone w zaplecze techniczno-zabawowe. Na miejscu jest duża przestrzeń do wszelkiego rodzaju szaleństw, plac zabaw, siłownia na świeżym powietrzu, tawerna i wiele innych. W sezonie, to właśnie w tym ośrodku i na tym sprzęcie dzieci ze szkół uczą się żeglarstwa. "Wodujemy się" naszym jachtem (niekabinowa Omega z nowym ożaglowaniem) i pływamy po Zalewie, bawiąc się, chłonąc przyrodę i poznając żeglowanie. Na wodzie jemy drugie śniadanie. Na obiad schodzimy na ląd. Tu do dyspozycji mamy tawernę i grill. Po południu (około 17:00) meldujemy się w Warszawie na ustalone miejsce zbiórki.


Opcja bez rodziców

Istnieje możliwość zapisania swojej pociechy na wybrany dzień / dni. Ten wariant uwzględnia odbiór dziecka z ustalonego wcześniej miejsca i odwiezienie go w okolicach 17:00 do Warszawy.

W takim przypadku koszt to 90zł/osoba/dzień. Z Kacprem zapraszamy dzieciaki w wieku 7-10 lat. Mamy tez dobrą wiadomość dla ambitnych. W przypadku zapisania dziecka na kilka dni płacisz mniej - patrz cyferki poniżej:
2 dni - 80zł / osoba / dzień
3 dni - 70zł / osoba / dzień
4 dni - 60zł / osoba / dzień
5 dni - 50zł / osoba / dzień

Zapewniam: drugie śniadanie, transport, czarter jachtu, kapoki, obiad, materiały edukacyjne oraz oczywiście mnóstwo zabawy. Kwestie diety i odbioru dziecka ustalę indywidualnie z każdym.

Jeśli Ty także masz ochotę poczuć wiatr w żaglach, wybierz opcję rodzic z dzieckiem.


Opcja rodzic z dzieckiem / dziećmi

Masz możliwość poczucia nowej przygody z dzieckiem. Wybierz pasujący Wam dzień / dni i zarezerwuj miejsce.

W takim przypadku koszt to 60zł/osoba/dzień. Jeśli jesteś ambitnym graczem i chcesz faktycznie poczuć się swobodnie trzymając rumpel (i dowiedzieć się czym jest rumpel) możesz skorzystać z opcji kilkudniowej:
2 dni - 55zł / osoba / dzień
3 dni - 50zł / osoba / dzień
4 dni - 45zł / osoba / dzień
5 dni - 40zł / osoba / dzień

Zapewniam transport, (ale tylko w przypadku braku innych rezerwacji - kto pierwszy ten lepszy), czarter jachtu, kapoki, materiały edukacyjne i oczywiście niezapomniane przygody. Kwestie transportu, ustalam z każdym indywidualnie. Drugie śniadanie i obiad we własnym zakresie (ale wcześniej ustalimy, co i jak będziemy jedli, żeby ten czas także spędzić wspólnie)


Jak się przygotować

Wiedza o żeglowaniu nie jest potrzebna, natomiast przydadzą się: woda do picia - duża butelka (ja będę miał baniak dodatkowy), dodatkowe lekkie buty, które można zmoczyć (mogą to być zwykłe tenisówki, które ubierzecie na jachcie, lub specjalne buty do chodzenia w wodzie), okrycie na głowę (najlepiej chustka, czapki z daszkiem i kapelusiki lubią wpadać do wody), okulary przeciwsłoneczne, spodnie i bielizna na zmianę (jest gdzie się przebrać, a woda to jednak woda), balsam chroniący przed słońcem (ja będę miał zawsze ze sobą 50+), bluza z długim rękawem (na wietrzne dni), kurtka przeciwdeszczowa i kalosze (na kapiące dni).

Oczywiście będę dzień wcześniej informował, jakie rzeczy się przydadzą, tak żeby nie zabierać kaloszy na słoneczne dni.

Zapisy

Są jeszcze wolne miejsca, więc jest w czym wybierać.

24.06 - dostępne
25.06 - dostępne
26.06 - dostępne
27.06 - dostępne
28.06 - dostępne

W zakładce kontakt znajdziesz na mnie wszystkie namiary. Pisz, dzwoń i rezerwuj termin, nie ma na co czekać.

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Patent żeglarski posiadam od 2010r. Współorganizowałem obozy żeglarskie dla młodzieży na mazurach. Pływaliśmy wtedy na dosyć sporych Twisterach 800. Pływałem z dziećmi po Zalewie Zegrzyńskim w ramach pracy w Integracyjnym Ośrodku Wsparcia (na Omegach właśnie), mam za sobą przygody na Bałtyku i Oceanie Atlantyckim (dokładnie Zatoce Biskajskiej). Z Kacprem pierwszy raz byłem na żaglach jak miał 4 lata - od tamtej pory czekałem na dobry moment, aby móc pokazać mu żeglarstwo "z bliska". Nie należę do grupy ryzykantów, tym samym możesz mieć pewność, że nie wyjdę z portu w niesprzyjających warunkach.


Piękno pływania

Osobiście uważam, że nie ma drugiej aktywności (sportu, rekreacji), w której tak mocno jest się zależnym od przyrody, z którą trzeba współpracować, aby móc płynąć - nawet pod wiatr. Kiedy już oswoisz się z podstawami i poczujesz się swobodnie za sterem przychodzi pewnego rodzaju poczucie połączenia z naturą.